RESOLUCIÓ de 23 de març de 2021, del director general de Funció Pública, per la qual s'eleva a definitiva la llista provisional de persones admeses i excloses per a les proves selectives d'accés, i es fa pública la data de celebració del primer exercici, per a la cobertura dels llocs oferits mitjançant la convocatòria 75/18, pertanyents al cos superior de gestió de tributs de l'Administració de la Generalitat, A2-30, torn lliure general i persones amb diversitat funcional, corresponents a l'oferta d'ocupació pública de 2017 per a personal de l'Administració de la Generalitat. [2021/4139]
(DOGV núm. 9075 de 04.05.2021) Ref. Base de dades 003993/2021
-
Anàlisi jurídica
Data d'entrada en vigor: 04.05.2021 Aquesta disposició afecta: Afecta: -
Anàlisi documental
Origen de disposició: Conselleria de Justícia, Interior i Administració Pública Grup temàtic: Ocupació pública Descriptors: Temàtics: ofertes d'ocupació pública i oposicions, Grup A, subgrup A2. Titulació universitària de grau, personal de la Generalitat
Mitjançant la Resolució d'1 de juny de 2020 (DOGV 8832, 11.06.2020), del director general de Funció Pública, es va publicar la llista provisional de persones admeses per a les proves selectives d'accés al cos objecte d'aquesta resolució.
D'acord amb el que s'estableix en l'apartat 2 de l'article 15 del Decret 3/2017, de 13 de gener, del Consell, pel qual s'aprova el Reglament de selecció, provisió de llocs de treball i mobilitat del personal de la funció pública valenciana, i en les bases de l'Ordre 78/2019, de 27 de desembre, de la Conselleria de Justícia, Interior i Administració Pública (DOGV 8712, 08.01.2020), i una vegada transcorregut el termini de reclamacions i esmenes i resoltes aquestes, la direcció general amb competències en matèria de funció pública elevarà a definitiva la relació de persones admeses i excloses mitjançant una resolució que es publicarà en el Diari Oficial de la Generalitat Valenciana, i en la qual s'indicaran la data, el lloc i l'hora de començament del primer exercici en un termini no inferior a quinze dies hàbils respecte a la celebració, així com l'ordre de crida de les persones aspirants, segons el sorteig a què es refereix l'apartat 1 de l'article 17, del mencionat Decret 3/2017.
Per tot això, resolc:
Primer
Elevar a definitiva les llistes provisionals de persones admeses i excloses per a les proves selectives d'accés al cos superior de gestió de tributs de l'Administració de la Generalitat, A2-30, torn d'accés lliure i diversitat funcional, convocatòria 75/18, una vegada resoltes les reclamacions i esmenats els defectes. Les llistes esmentades queden recollides en els següents annexos:
Annex I: persones admeses a les proves selectives.
Annex II: persones excloses de les proves selectives.
Segon
Convocar les persones admeses que figuren en l'annex I, a la realització del primer exercici, que tindrà lloc el pròxim dia 29 de maig de 2021, a les 11.00 h, en la Universitat Politècnica de València, edifici 6A-Pabelló poliesportiu del campus de Vera, camí de Vera, s/n, 46022 València.
L'ordre de crida dels aspirants començarà amb la lletra «F», d'acord amb el resultat del sorteig celebrat el dia 7 de gener de 2019 (DOGV 8473, 28.01.2019).
Les persones admeses hauran d'acreditar la seua identitat mitjançant el DNI, NIE, passaport o permís de conduir emés a Espanya, sense que, a aquest efecte, s'admeten fotocòpies compulsades d'aquests documents. Així mateix, hauran d'assistir-hi proveïts del document acreditatiu de la presentació de la sol·licitud d'admissió a les proves i portar, necessàriament, bolígraf blau o negre.
Amb l'antelació adequada es publicaran en el web la distribució d'aules i les instruccions sanitàries pertinents per a la realització de la prova, que seran d'obligat coneixement i compliment. L'incompliment d'aquesta obligació podrà ser causa d'exclusió de la realització de la prova.
De conformitat amb el que es disposa en l'apartat 3 de l'article 17 del Decret 3/2017, de 13 de gener, del Consell, pel qual s'aprova el Reglament de selecció, provisió de llocs de treball i mobilitat del personal de la funció pública valenciana, en relació amb les bases de la convocatòria, les persones convocades perdran el seu dret quan es personen als llocs de celebració una vegada iniciades les proves o quan no hi assistisquen, encara que es dega a causes justificades.
La present resolució posa fi a la via administrativa i, contra aquesta, podrà interposar-se un recurs potestatiu de reposició en el termini d'un mes comptat des de l'endemà de la publicació en el Diari Oficial de la Generalitat Valenciana, davant del mateix òrgan que ha dictat l'acte contra el qual es recorre, d'acord amb el que es disposa en els articles 123 i 124 de la Llei 39/2015, d'1 d'octubre, del procediment administratiu comú de les administracions públiques, o, directament, un recurs contenciós administratiu davant del Tribunal Superior de Justícia de la Comunitat Valenciana, en el termini de dos mesos comptats des de l'endemà de la publicació en el Diari Oficial de la Generalitat Valenciana, d'acord amb el que s'estableix en els articles 10, 14.2 i 46 de la Llei 29/1998, de 13 de juliol, reguladora de la jurisdicció contenciosa administrativa.
Tot això sense perjudici que les persones interessades puguen fer ús, si escau, de qualsevol altre que estimen procedent.
València, 23 de març de 2021. El director general de Funció Pública: David Alfonso Jarque.
ANNEX I / ANEXO I
Llistat definitiu d'admesos a les proves - Convocatòria 75/18
Listado definitivo de admitidos a las pruebas - Convocatoria 75/18
Torn lliure / Turno libre
DNI Cognom 1 / Apellido 1 Cognom 2 / Apellido 2 Nom / Nombre
***0898** ABANADES MARTINEZ MELISA
***1627** ABELLAN DIAZ MARIA ESTER
***1684** AGUADO VELASCO MARIA CARMEN
***8217** AGUILELLA RIBES ROSARIO
***7135** ALABAU PONS CRISTINA
***5247** ALBORS BAYARRI CARMEN DESAMPARA
***5834** ALCAIDE RUIZ MARIA DESAMPARAD
***0292** ALCAÑIZ DIAZ-JIMENEZ MARTA
***3092** ALCARAZ MOLTO MARIA DEL CARMEN
***2250** ALCOY MOLADA MARIA LUISA
***5343** ALEGRE JAEN VICTOR
***3683** ALEGRE VALERIO LIDIA
***5808** ALEMANY ALEMANY ADRIAN
***0084** ALEMANY VERDU ALBERTO VICENTE
***3912** ALLER BARTOLOME SANDRA
***5541** ALMARZA RODRIGUEZ OSCAR
***9170** ALMAZAN TABERNER ISAAC
***9085** ALONSO ALBERT GUILLEM EUGENI
***4405** ALONSO BENEYTO MARIA INMACULADA
***9986** ALVARO FERNANDEZ MARIA DEL MAR
***0318** ALVARO RIBERA CARLOS
***4742** ALVENTOSA PENALBA MARCO
***1426** AMIGO TORRES CORA
***5200** AMOROS HERNANDEZ AINHOA
***0839** ANDRADE CUESTA MARIA DE LOS ANG
***0960** ANDRES CLIMENT ALBA MARIA
***9196** ANTON VILLAR LAURA
***5491** APOLINAR ROIG VICENTE
***9210** ARANDA RODRIGUEZ IGNACIO JOSE
***1154** ARAQUE GINER VERA
***1251** ARRIETA TERRADELLAS SILVIA
***6818** BAIXAULI ALCAZAR LAURA
***9500** BALAGUER GADEA CARLA
***7645** BALLESTER MONTEMAYOR RUBEN
***1033** BAÑOS OLMOS CARLOS JOSE
***2217** BARBE ABARCA BELEN
***8607** BARBERA GARCIA ALBERTO
***5159** BARBERA MATEO MARIA
***9200** BARBERAN GOMEZ MARIA EUGENIA
***0179** BARRACHINA AÑO JOAN FERRAN
***5491** BAYOT UNCIO MARIA CRISTINA
***0729** BELTRAN AZNAR LAURA
***0402** BENLLOCH BONDIA MARTA
***9486** BENLLOCH MARTI MARIA LUISA
***7280** BERENGUER GOMIS MANUEL
***8978** BERLANGA AGUILAR CAROLINA
***0326** BERNABE VEGA SARA
***7284** BLANES RIPOLL JORDI SALVADOR
***7560** BLASCO LOPEZ LAURA
***7206** BODOQUE MORENO SILVIA
***6638** BOIX BARAÑANO AINHOA
***7563** BONMATI SEMPERE ROQUE
***5090** BRIA MOLINA LAURA
***6109** CABALLERO OVIEDO FERNANDO
***9406** CABO ESTEVE ANNA
***4931** CALATAYUD MAS ESTEFANIA
***2497** CALVO BENAVENT MARTA
***8878** CAMARENA LORENTE JOAN CARLES
***6759** CANO ESQUIBEL MIGUEL JAIME
***1866** CANO-COLOMA RENOVELL MARIA MERCEDES
***2559** CANTO SORIANO CARLA
***0641** CARLES SALVADOR CRISTINA
***7723** CASAÑ MARTINEZ AIDA
***9434** CASAS MORENTE BELEN
***8853** CASCALES SASETA MARIA ISABEL
***7801** CASINOS BELLVER MONICA
***5161** CASTELLANOS UBEDA ANTONIO
***3071** CASTELLS SALOM ELOI
***1263** CASTILLO REBOLL SERGI
***6439** CATALA ESPI AMALIA FRANCISCA
***9810** CATALAN GUTIERREZ PAOLA
***2229** CHIPIER PRATS NATALIA
****4920* CIRPA DIANA ISABELA
***1680** COLL CASTELLANO MARIA DESAMPARAD
***4369** COMPANY GONZALEZ MERCEDES
***6831** CRESPO GINES SERGIO
***1145** CRESPO MARTINEZ AURELIO
***0715** CRIADO DE LA ROSA BLANCA
***8733** CUÑAT GOMEZ AZUCENA
***4070** DE JUAN SERRAT MARIA LIDON
***3387** DE PABLO VIDAL FRANCISCO
***2568** DELGADO GOMEZ-FLORS MARIA
***4733** DIAZ LOPEZ ESTER
***0597** DIAZ SIMON CARMEN MARIA
***8920** DONET ORCHILLERS MARTA
***0582** DUART SEGUER ANA ISABEL
***9474** DURA BENEDITO MARIA
***3001** ECHEVARRIA GONZALEZ MARICET
***8847** ESCRIVA MORA MIREIA
***8914** ESCRIVA VILA ANDREA
***1068** ESPUNY AGRELA IGNACIO
***5301** ESTEVAN PIZARRO BEATRIZ
***0538** ESTEVE RIPOLLES CARMEN
***0183** ESTEVE VALENZUELA RICARD
***3432** ESTOPIÑA LEAL JULIA
***8638** ESTRELA MORERA RUBEN
***0487** ESTRUCH PEREZ SALVADOR
***8184** FAJARDO SULLER LUIS
***5097** FAUS RIBES ALEJANDRO
***6847** FERNANDEZ SANTULARIA ALEXIA
***5341** FERRANDO RIPOLLES MARIA ENCARNACIO
***9025** FERRER CLEMENTE BEATRIZ
***6964** FERRIOLS GIMENO MARIA PILAR
***2500** FLOR ANDREU MARINA
***4348** FOLCH MARTI JOSEFA MARIA
***1833** FOLCH MARTI MARIA CARMEN
***0897** FORES ARCOS YOLANDA
***5743** FRANCO BROCH ALEJANDRO
***6700** FUERTES ROS CRISTINA
***9806** FUSTE PASCUAL NURIA
***5021** FUSTER RUIZ DAVID
***9711** GALIAN GARCIA MARIANO
***4466** GALINDO CAÑABATE SORAYA
***3634** GALLARDO ACEDO MARIANO
***6973** GALLEN FORNES DAVID
***2594** GALVER RUIZ ANA
***7182** GALVEZ GABARDA BARBARA
***9085** GANDIA CERDA LAURA
***8654** GARAY OCHANDO MIREYA
***0157** GARCIA CALDERARO YOLANDA
***9396** GARCIA DE LA FUENTE MARIA ELENA
***9550** GARCIA GARCIA SILVIA
***3695** GARCIA GONZALEZ CARMEN
***5893** GARCIA MATEO MIRIAM
***6606** GARCIA MENDIOLA DAVID
***1218** GARCIA TORRES MANUEL
***3752** GARGALLO CABEDO JOSE MARIA
***0405** GARRIDO ARENAS BEATRIZ
***2466** GARRIDO HITA MARIA BELEN
***0975** GIL APARISI FRANCISCO DE BOR
***0106** GIL GIL EMILIA
***2816** GIL GOMEZ-TAVIRA JORGE
***8210** GIMENO BARRACHINA EVA MARIA
***0053** GIMENO GONZALEZ MARIA JESUS
***0758** GIMENO PORCAR MARIA JESUS
***2860** GINER NADAL JOANA
***4707** GIRBES ARMENGOL LAURA
***7154** GOMIS SANCHIS CRISTINA
***3574** GONZALEZ BIBILONI MARIA DE LOS ANG
***4392** GONZALEZ MADRID MANUEL
***1903** GONZALEZ MARTIN LAURA
***5139** GONZALEZ SELLES ALICIA
***9423** GONZALEZ UTRILLAS NURIA VANESA
***1426** GUERRERO TORRES BERTA
***1402** GUILLAMON GARCIA PAULA
***5293** GUIRAO GARCIA ALBERTO
***0731** HERMOSO CARBONELL FRANCISCO DE BOR
***1818** HERREROS ARENAS EVA
***6084** HUERTA LOPEZ MARIA
***7201** IBAÑEZ GILABERT MANUEL
***8482** IBAÑEZ SAUMELL MARTA
***0313** IBAÑEZ UTRERA ROCIO
***0945** IBIZA TURPIN MARTA
***4221** IÑIGUEZ ESCUDER SALVADOR BENJAMI
***4661** JARQUE PRATS MARIA
***9504** LACRUZ CERVERA CRISTINA
***3110** LAPLAZA GARCIA MARIA PILAR
***8396** LINARES FERNANDEZ ARIADNA EUGENIA
***3974** LLACER GARCIA MARIA DOLORES
***8947** LLINARES MARTINEZ DANIEL
***4727** LLOMBART NAVALON SAUL
***1137** LLOPIS APARISI ANNA
***6341** LLOPIS VAÑO MONICA
***7067** LLORENTE ALEMANY ESTHER
***5417** LLUCH MICO PATRICIA
***9435** LLUNA SABATER PAULA
***1086** LOPEZ FERNANDEZ SARA
***6264** LOPEZ GARIN JOSE MIGUEL
***7071** LOPEZ MORA LAURA
***5577** LOPEZ MURCIA JULIAN MARIANO
***3314** LOPEZ MURCIA VICTOR
***1421** LOPEZ PASTOR PABLO
***8785** LORENTE CAMPOS ANA
***0460** LOZANO GOMEZ JUAN
***6783** LOZANO GUILLEN FRANCISCO
***8380** LOZANO NAVARRO MONICA
***1427** LOZANO TELLO GLADYS JEANETTE
***0411** LUMBRERAS AVIA MARIA PAZ
***8944** LUQUE VILLALON PEDRO JOSE
***4428** MAHIQUES GOMEZ CARLOS
***0085** MAHIQUES MARTI AMANDA
***1249** MAÑEZ TORREJON CARLOS
***3222** MARCH FUENTES RAMON ISMAEL
***1395** MARCH LLOPIS BLAI
***6822** MARCO LOPEZ LLUIS
***7615** MARI CLERIGUES MARIA DEL CARMEN
***9527** MARI PASCUAL LAURA
***1742** MARQUEZ REVUELTAS BELEN
***3112** MARTIN HERRAEZ JUAN LUIS
***2154** MARTIN UTRILLA MARIA DE LOS DES
***5595** MARTINEZ BAÑULS EDUARDO
***5549** MARTINEZ CAPILLA MARIA VICENTA
***4200** MARTINEZ CARBONERES CARLOS
***5892** MARTINEZ IVORRA JUAN
***1077** MARTINEZ PEDRAZA CLARA
***8318** MARTINEZ ROMERO FRANCISCO JAVIER
***8181** MARTINEZ VICENT JESUS ANTONIO
***2750** MARTINEZ-ANDREU MARTINEZ BORJA
***5223** MEDINA IBORRA NURIA
***0654** MEDRANO GARCIA PELAYO
***4499** MINGUEZ VINDEL EVA
***0970** MOLLA CASASOLA GLORIA
***1975** MONCHO ALEDO ARIAN
***2886** MONCHO CALAFAT ANA MARGARITA
***1680** MONFERRER ARNAL MARIA DEL CARMEN
***9142** MONFERRER BOLOS CARLOS
***1198** MONTEAGUDO AGUILAR MARIA
***4443** MONTESINOS PEREZ LUCIA
***6454** MORENO CERVERA MARIA DEL CARMEN
***1280** MORENO VILA TANIA
***9615** MORMENEO OLIVEROS MARIA JESUS
***4608** MUÑOZ TORRES OLIMPIA
***7680** MUÑOZ VAZQUEZ ANDREA
***0434** MURCIA SANCHEZ MARIA TERESA
***6381** MURGA FELIU MARIA INMACULADA
***4965** MURGUI TORRALBA ALBA
***7080** NACHER VERDEGUER MARIA AMPARO
***0951** NARANJO RUIZ NOELIA
***6767** NAVARRO BLANES LAURA
***6914** NAVARRO GONZALVES ANDRES
***1263** NESINA IRYNA
***6266** NOGUERA FILIU ABEL
***5557** NOVA HERRERO ALBERTO
***5146** OLTRA GARCIA SHEILA
***2917** ORON BELTRAN MARTA
***0095** ORTEGA SERRA CRISTINA
***6382** PANIAGUA BUENO RAUL
***9738** PASCUAL GINER JOSE VICENTE
***6043** PASTOR ALAPONT VICTOR VICENTE
***5593** PASTOR LORENTE MIREYA
***6575** PASTOR VERNIA SALVADOR
***2030** PAYA FERRADA AMPARO
***2093** PAYA GONZALEZ ALVARO
***8573** PEDRAZA CABRERA VANESA
***7517** PEIRO LLUECA LUCIA
***1301** PELEGRIN SANTACRUZ ROSA JOSEFA
***1586** PENADES CASANOVA MARIA CARMEN
***9938** PEÑARANDA CEBRIAN CONSOLACION
***9187** PERAIRE BESALDUCH MARIA JOSE
***1757** PERALVAREZ MOSCARDO LAURA
***8660** PEREZ CALATAYUD ALBA
***6150** PEREZ GIMENEZ VIRGILIO
***8276** PEREZ LOZANO MARIA TERESA
***2699** PEREZ MARTIN MARIA
***5547** PEREZ MARTINEZ MANUEL FRANCISCO
***5630** PEREZ MELCHOR JESSICA
***8178** PEREZ MOLTO BEATRIZ
***9896** PEREZ REYES MANUELA
***2213** PEREZ-MARSA GOSALBEZ JOAQUIN MARIA
***1223** PERIS FERRI NURIA
***4982** PICAZO URTUBIA RAQUEL SARA
***3646** PLANES MONTANER ERNEST
***1261** PONS LOPEZ ANA
***0688** PONS VALVERDE MARIA DEL MAR
***3753** PORCEL ALCAINAS ADRIAN
***2389** PUIG SANZ JOSE LUIS
***8752** PULIDO PEREZ ALMUDENA ANDREA
***0903** QUESADA RODRIGUEZ ALBERTO
***3442** QUILES MARHUENDA CARMEN
***5448** RAMIREZ BELINCHON ANDREA
***0615** REBOLLAR CUÑAT ANA
***5329** RIBERA MOLLA VANESA
***3684** RIBES SEMPERE ALBERTO
***0824** RICART BERMELL MARIA
***0476** RIDAURA NAVARRO NATIVIDAD
***0448** RIOS FORCADA PAULA
***9042** RIPOLLES JOVANI JOSE MANUEL
***8449** ROBLES VALLS ALBA
***7468** ROBREDO BALLESTEROS MARIA PILAR
***5654** RODRIGO PITARQUE SALVADOR ANTONIO
***2472** RODRIGUEZ GONZALES DAMARIS WILMA
***4791** RODRIGUEZ MARTINEZ CRISTINA
***5843** RODRIGUEZ RODRIGUEZ GABRIEL
***0116** ROJO AGUSTI RAQUEL
***8074** ROZALEN ORTIZ RAFAEL
***9901** RUEDA CAMIÑA VICTOR
***7459** RUIZ CALAFORRA CARMEN
***1802** RUIZ MALONDA CELIA
***7439** SABATER MELIA RAQUEL
***4227** SABATER PILES JOSEP
***2530** SAENZ DE ORMIJANA RICO ELENA
***0314** SALA RECHE JAVIER
***2243** SANCHEZ CAMPOS DAVID
***1971** SANCHEZ CASTELLON FRANCISCO JUAN
***2377** SANCHEZ GARCIA ENRIQUE
***5991** SANCHEZ LLORENS GABRIEL
***0288** SANCHEZ MARTINEZ ASUNCION
***4066** SANCHEZ MONTESINOS MARIA ASUNCION
***0904** SANCHIS ALTAVA MERITXELL
***0137** SANCHIS COLAS LUCIA
***5840** SANCHIZ MOLINES TANIA
***4391** SANCHO MESTRE CARLA
***3313** SANTA PAU ALVAREZ EDURNE
***8734** SANZ GUILLEN JAIME
***2269** SAPAG GONZALEZ BRAHIM IGNACIO
***0798** SAPENA PONT PABLO
***7583** SAPIÑA NEBOT MARTA
***4413** SAVALL SORIA ANTONIO
***1322** SEDANO MARTIN JOSE MIGUEL
***2167** SERRANO LUYO LUZ AURORA
***2070** SERRANO VALLES LIDIA
***0373** SIERRA GRAU EVA
***2706** SILVESTRE IBOR VICTOR MANUEL
***7137** SIRERA PASTOR JOSE JORGE
***1385** SOLER GRAU ANA
***9208** SOLER ORTS LIDIA
***9740** SOLIVA PARADIS SONIA
***6516** SORNI GINER RAQUEL
***0755** TAUSTE ALONSO MARIA ELENA
***4180** TEJERINA NAVES DAVID
***8190** TERAN VILAR BEGOÑA VALENTINA
***5525** TEVAR PLAZA CLARA MARIA
***9744** TODOLI MOLINA ARTURO
***9534** TOLOSA BENEDITO TERESA
***2713** TOMAS CASTELLO SERGIO
***5721** TOMAS MARTINEZ AGNES
***8219** TORMO SANCHEZ LOURDES
***0425** TORNER HERNANDEZ BEATRIZ MARIA
***4456** TORREGROSSA CODINA ANNA
***1056** TORRES MARTINEZ MARTA
***9762** TORRES MUÑOZ ANA MARIA
***0001** UBEDA SANCHEZ YOLANDA
***2260** UJAQUE SANCHEZ PATRICIA
***2566** URUEÑA BOO LAURA MARCELA
***8162** VALERO PAVIA MARIA ISABEL
***5001** VALLES SOLERA MARTA
***3439** VALLS LORENTE ELIA
***5565** VAZQUEZ CELDA NOEL
***0662** VENTURA SALVADOR MARIA PILAR
***6270** VERGARA GANDIA MARTA
***4090** VICENTE MARTI LAURA
***4231** VIDAL AMADOR DIANA
***8787** VIDAL GRACIA SERGI
***2946** VILLALBA GALLEGO MARIA
***6091** VIÑUELAS MOYA JULIA
***3395** VIVO CHECA SARA
***0414** YANES RUIZ EUGENIO JOSE
***7685** ZUNIN YELPO ESTEBAN MANUEL
Reserva persones diversitat funcional / Reserva personas diversidad funcional
DNI Cognom 1 / Apellido 1 Cognom 2 / Apellido 2 Nom / Nombre
***9097** AWWAD MERI JAVIER
***5676** BARBA ESPARZA SERGIO
***4931** BENAVENT BATALLER MARIA JOSE
***7280** BENET BENEDITO JOSE MANUEL
***4964** BERMEJO OTAZO MIGUEL ANGEL
***0730** CHILAR CANALES MARIA CARMEN
***7415** CORTIJO TALAVERA REMEDIOS
***9256** GASCO MOLINS SILVIA
***4019** LATORRE SANCHEZ RAFAEL PEDRO
***5114** LERI MORENO EMILIO
***9987** LLOBET VILARRASA ROCIO CARMEN
***8546** LOPEZ MARTIN ISABEL
***5750** MARTINEZ BLANCH MARIA AMPARO
***5876** MARTINEZ PEREZ CLAUDIA
***9395** MAYORDOMO LLEDO VANESSA
***8801** MONTEAGUDO GONZALEZ EVA MARIA
***6584** PALAU DONAT SERGIO
***6572** PASTOR IBAÑEZ CRISTINA
***7152** POLO BURRIEL VICENTE GONZALO
***6342** SALCEDO ALAGARDA MARIA BEGOÑA
***8251** SANSALONI CAMILLERI MARIA ESPERANZA
***1273** SORIANO COLL JOSE FRANCISCO
ANNEX II / ANEXO II
Llistat definitiu d'exclosos de les proves Convocatòria 75/18
Listado definitivo de excluidos de las pruebas Convocatoria 75/18
DNI Cognom 1 / Apellido 1 Cognom 2 / Apellido 2 Nom / Nombre Motius / Motivos
***2682** AÑON FERNANDEZ LAURA 1
***8590** FERNANDEZ MARGARIT JORGE MATEO 1
***6015** GONZALEZ SERRANO ALBERTO 1
***2799** LOPEZ VIVES ELENA 1
1. No realitza la inscripció en termini. / No realiza la inscripción en plazo.